Vecsés - Dunaújvárosi AC 34-26 (15-14)

Lányain közül volt aki egy hete nem edzett betegség miatt vagy egyéb problémák miatt, így nem a legjobb jelekkel vágtunk bele a találkozóba! Döcögött is az elején a játék, védekezésünk gyenge, és lézengő volt, azonban támadásban tempósan, jól kezdett a csapat, így a 13. percig fej-fej mellett haladtak a csapatok! Ekkor jött egy kis hullámvölgy, és máris 8-11 oda! Az időkérés jót tett a csapatnak, és rendezve a hátsó feladatokat, megkezdtük a felzárkózást! Sőt, a szünetre már 15-14-es vecsési vezetéssel mentek a csapatok!

A második félidő aztán álomszerűen alakult! A védekezés még feszesebb lett, és emellé támadásban is tovább "élesedett" a csapat! Gyakorlatilag nem volt gyenge pontja a játékunknak ebben az időszakban! Hamar kialakult egy 3-4 ólos előny, ami aztán megszilárdulni látszott, de a végén ismét jöttek az extra megoldások és így nem volt kérdés a nagy különbségű győzelem!

Ezzel a bravúrnak számító eredménnyel lányaink a 4. helyre léptek előre, ám a hátralévő fordulók párosítása miatt a 3. vagy akár a 2. helyre is felszáguldhatnak!

Edzői nyilatkozat: Nehezn indult a mérkőzés, de az időkérés után elkapták a csajok a fonalat! A második félidő képe alapján, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, ami hatalmas csoda! Nagyon köszönöm mindenkinek a mai napot! A drukkereknek, a szülőknek, hogy buzdítottak bennünket, az egyesület dolgozóinak, hogy a munkánkat segítik, így nekünk csak a kézilabdával kellett törődni, és persze a lányoknak, mert bearanyozták az esténket!