Vecsés - Tököl 39-30 (22-12) Női ifjúsági mérkőzés

Lányaink hamar megmutatták a szép számú nézőközönségnek, hogy a mérkőzésen csakis a haza győzelem lehet a végeredmény! Bár a 10. percben még "szoros" volt az állás (7-5), de ezt követően beindult a henger! Elsőre egy 9-4-es, majd egy 6-3 széria és kialakult a félidő eredménye! A második félidőben elősorban gyakorlásra használta a helyzetet a csapat! Gyakorlatilag akkora különbség volt a csapatok közt, hogy fiataljaink több formációt is kipróbálhattak, és látványos elemeket is bemutattak! Ettől függetlenül is tovább nőtt az előnyünk (33-21), így egy nyugodt végjátékba kezdtek a csapatok! Szerencsére a vendégek még ebben a szakaszban is küzdöttek, hogy elkerüljék a komolyabb verést, ezért az utolsó pillanatig egy hajtós, a felkészülést jól szolgáló mérkőzést zártak a csapatok! Csapatunk ezzel a győzelemmel "bejelentkezett az éremcsatározásokba! Az utolsó őszi fordulóban Cegléden egy esetlegese győzelemmel akár oda is érhetnek a fiatal hölgyek!

Edzői értékelés:

Megmondom őszintén, úgy érzem,mintha álmodnék! Augusztusban gondolni sem mertem egy esetleges éremre, de most itt állunk a kapujában! A lányok fantasztikusat dolgoztak és ezuttal minden klappolt! Az első 10 perc kivételével izgulni sem nagyon kellett, hiszen a játékosok, maximálisan betartottak minden utasítást, és ellenfelünknek esélyes sem volt! A helyzet az, hogy megjött az étvágyunk, úgyhogy Ceglédre üzenem: Resszekesetek Kék Cápák! ;)