Previous Next

Grundfos Tatabánya KC - Vecsési SE 32-23 (15-10)

Földi Imre Sportcsarnok, 900 néző, vezette: Asztalos B., Bárkányi G.
TATABÁNYA: Székely M. – Juhász Á. 4, Vranjes 2, Ilyés 1, Sipos A. 1, Grigoras 5, Pásztor Á. Csere: Bartucz (kapus), Szöllősi B. 6, Vujovics 6 (2), Sch:affer, Rozner 4, Rosta 3, Fekete D. Edző: Matics Vladan.
VECSÉS: Kránitz – Radosavljevics 4 (3), Vojinovics 1, Benmiloud 2, Marczinkó, Lendvay 1, Antal L. 2. Csere: Vitáris, Kálomista (kapusok), Nagy A., Simányi 3, Antal M. 1, Spekhardt 4, Takó 3 (1), Vízler 2 (1). Edző: Damir Sztojanovics.
Az eredmény alakulása. 7. p.: 4-1. 11. p.: 6-4. 17. p.: 10-4. 24. p.: 11-8. 38. p.: 20-14. 47. p.: 25-20. 53. p.: 29-20.
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 6/5

Így látták a mesterek
Matics Vladan: - Tipikus válogatott „szünet” utáni mérkőzés volt. Örülök, hogy három meghatározó játékosunk nélkül is hoztuk a mérkőzést. De ideges voltam, mert az első félidőben a jobbszárnyuk, a másodikban pedig a bal gyengélkedett. Éppen ezért nem tudtam még több játékpercet adni fiataljainknak. Persze a kilencgólos győzelem nem rossz, de jobban kell az ilyen meccseken is koncentrálnunk.
Damir Sztojanovics: - Örülök, hogy egy nagyon jó és erős Tatabánya ellen a megbeszélt taktika jó részét sikerült megvalósítanunk. Úgy érzem, mérkőzésről-mérkőzésre fejlődünk. Az ilyen kemény találkozókon pedig megalapozhatjuk, hogy majd a velünk azonos játékerőt képviselő együttesek ellen kiharcoljuk az élvonalban maradást.