Magabiztos győzelem

Vecsés SE Él-Team - Tatai AC 25-18 (12-8)
Vezetőedző: Nagy Károly
Üllő, 200 néző

Döcögösen indult a mérkőzés a tizedik percben „csak” 3-2-re vezetett a hazai együttes, a különbség a huszadikban sem nőtt jelentősen, 6-4 volt az állás. Ellenfelünk hatosfalat védekezett, ami hatékonyan szűrte a vecsési akciókat, a két kapus jó teljesítményt nyújtott. A félidő végére sikerült ellépni ellenfelünktől így végül 12-8-as hazai vezetéssel vonulhattak pihenőre a csapatok.
Fordulás után sem változott a játék képe, a negyvenedik percben 16-12 állt az eredményjelzőn. Ezt követően azonban tatai percek következtek. 16-13 után megtört a vendégek lendülete, kimaradt vendégziccerek, technikai hibák következtek, amit a hazai csapat könyörtelenül kihasznált. A hajrára fordulva 19-13 után megvolt a „tíz közte”, végül a cseresor pályára lépésével 25-18-al zárult a találkozó.

Következik a Veszprémi KKFT idegenben szombaton 18 órai kezdettel!