Previous Next

Fantasztikus siker az ősz rangadóján

Remek hangulatban, szép számú nézősereg előtt játszhatott az 1. és 2. helyezett. Kitűnően kezdtük a találkozót, a 11. percben már öt góllal vezettünk (1-6), a szünetig pedig tovább nőtt a különbség, ekkor 8-15 volt az állás. A második játékrészben megpróbálta a szinte lehetetlent az ETO, és egyre közelebb került hozzánk. A 8. percben négy, a 11. percben pedig már csak három gól maradt a félidei előnyből. Csapatunk tartását jól mutatja, hogy elbírtuk Lendvay piroslapját, Tóth Józsi sérülését. Simányit leütötték, kihagyott 6-8 támadást mire az ápolásból vissza tudott térni. A hajrában kettőre is feljöttek a zöld-fehérek, de a végjátékot mi bírtuk jobban, így a két klub helyet cserélt a tabellán. Sportszerű ellenfelet győztünk le nagy csatában.

Jelenleg 1. helyen áll együttesünk! Csak így tovább!